Oyuncak Çekmecesi

2015 yılında başlayan hikaye, çocuğa erişim sağlamak parolası taşımaktadır. Alınan misyon; çocuğa oyun ile ulaşılacağıdır. Her yaş için çocuk oyuncakları; eğitici oyuncak, gelişim oyuncağı ve beceri oyuncağı yer almaktadır. Ebeveyn ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verilmesi için oyuncak üretimi daha nitelikli hale getirilmiş. Bu konuda erkek ve kız oyuncakları üretimi sürekli hale gelmiştir. Yenilikçi ve ebeveyn memnuniyeti, olumlu dönüşleri önemsenmektedir. Çocukların çocukluğunu yaşama ve yaşayarak öğrenme haklarına saygı duymaktadırlar.

Çocuk dostu anlayışları ile sağlığı tehdit etmeyecek oyuncak üretimleri tek tek incelenmektedir. Çocukların doya doya çocuk oyuncakları oynamasını benimseyen ve bunu ebeveynlere aşılayan bir yapıları bulunmaktadır. Buna inanan ebeveynler ile sağlıklı nesil ve sağlıklı gelecek üzerine inşa kurulmaktadır. Çocuğun oynayarak hayatı anladığını ve kendisini geliştirdiği düşünceleri arasında yer almaktadır.

Alışveriş Hakkında Sunulanlar

100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo yer almaktadır. 14 gün içerisinde iade garantisi sunulmaktadır. 256bit SSL sertifikalı 0 güvenli alışveriş hizmeti yer alır. Alışverişe 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Çekmece Ürünleri

Oyuncak çekmecesi her çocuğun ahşap ile oynaması gerektiğini düşünmektedir. Yerli üretim olan çocuk oyuncakları üretilmektedir. Mağaza ürünleri yerli üretim olarak çocuklara sunulmaktadır.
Bebekler için: Üç, altı , on iki ve on sekiz ay ürünleri bulunmaktadır. Gelişmeye açık olan bebekler için birçok sayıda eğitici oyuncak bulunmaktadır.
Akıl oyunları: Renk, matematik, dünya, harf bulma, hız, anlatma, kelime bulma olarak erkek ve kız oyuncakları bulunaktadır. Zeka geliştirici oyunlar çocuklar için sadece zaman geçirme aracı değildir. Bu ürünler dünyayı ve kendilerini keşfetmeye yardımcı olur. Zeka gelişimine katkı sağlamasının yanında uzmanların da önerdiği ve onayladığı bir etkinliktir. Markaların güvenilirliği ve özel tasarımları eğitici oyuncak konusunda kendisini göstermektedir.
Eğitim için: Koordinasyon, geometrik şekiller, ritim, vida şekilleri, yapboz ve blok ürünleri bulunmaktadır.
Montessori: Mostessori harfleri, çubukları ve silindir takımları bulunmaktadır.
Waldorf: Natürel gökkuşağı tablası, natürel toplar ve yapı diskleri yer almaktadır.
Kendin yap: Bu alanda çocukların el becerileri için eğitici oyuncak grubundadır. Erkek ve kız oyuncakları olarak ayrılabilmektedir.
Eğlence: Kinetik kum, mıknatıs oyunları ve tasarım oyuncak grubudur. Bu çocuk oyuncakları sayesinde eğlenirken yaratma duygusu aşılanması mümkün olacaktır.
Magic Nuudles: Çocuğun hayal dünyası gelişirken keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Her yaş grubu için tercih edilebilmektedir. Ürünlerin 0 doğal olması en güvenilir hale gelmesini sağlar.
Kitaplar: Boyama, gelişim, etkinlik ve hikaye kitapları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kitap okuma alışkanlığı çok küçük yaşlarda kazanılmaktadır. Tercihe göre seçilecek kitaplar bu alışkanlığı aşılama açısından büyük önem taşımaktadır. Hayatın her döneminde kitap okuma alışkanlığı devam etmektedir. Girilen sınavlarda, yapılan toplantılarda hep kitap okuma ve anlama önemli bir yere sahiptir.
Bilim-robotik: Çeşitli deneyler, pilli ürünler, arkeoloji, anatomi ve mikroskop olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda yer alan ürünler çocukların geleceğinde yapacak olduğu meslekte yol gösterici olabilir. Çocuklar bu alanda kendi isteği ve ilgisi doğrultusunda seçim yapmaktadırlar. Doğrusu da seçimi çocuğun yapmasıdır.

Zeka Gelişimi Hakkında

Erkek ve kız oyuncakları olarak eğlenen, öğrenen, keşfeden ve zeka gelişimi yaşanan bir an yaşanmaktadır. Tüm ailenin bir arada vakit geçirebileceği aktiviteler olarak ortaya çıkmaktadır. Zeka kartları ve puzzle bu konuda ipi önde çeken oyunlar olarak gösterilmektedir.

Mağazamız

Adres: Hamidiye mahallesi arife sokak numara 1/A Kağıthane İSTANBUL
İletişim: 0212 294 0 194
E-mail: bilgi@oyuncakcekmecesi.com
İnternet sitesi üzerinden kayıt oluşturarak alışveriş yapılmaya başlanabilir. Site üzerinde adım adım sipariş tarifi mevcuttur. Her türlü soru ve istekler site üzerinden iletilebilir.

https://www.oyuncakcekmecesi.com/ Sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yanıtla