Yırtık Kot Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Şüphesiz ki yırtık kot pantolonlar genç kızların en fazla beğendiği ve kullandığı parçalardan bir tanesi. Böyle olunca yırtık kot pantolonlar zamansız parçalar olarak ön plana çıkıyor. Ancak bu pantolonlar eğer ki doğru şekilde giyilmezse ortaya ne yazık ki kötü bir görüntü çıkabiliyor.

yırtık kot

yırtık kot

Bacak Tipinize Uygun Pantolon Seçin

Vücut hatlarını ortaya çıkartmak isteyenler, dar yani skinny tarzdaki yırtık pantolonları tercih edebilirler. Basenlerinde problem olduğunu düşünenler; yırtık kot pantolonlarını basenlerini örtecek şekilde t-shirt ya da bluz seçilebilir.

Yırtık kot pantolonlar genel olarak günlük kombinlerde kullanılmaktadır. Dolayısıyla günlük yaşantısında spor kombinleri tercih edenler, bunun için yırtık kot pantolonları başta tişörtler olmak üzere uygun birçok farklı ürün ile kombin etme imkanına erişmiş olurlar.

kot pantol

kot pantol

Birçok kişi yırtık kot pantolonların aşırı salaş bir görünüme sahip olduğunu düşünebilirler. Ancak giyilecek olan yırtık kot pantolon topuklu ayakkabı ile kombinlenirse ortaya çok daha şık ve feminen bir görüntü çıkmış olacaktır.

Üzerinde az miktarda yırtık olan kot pantolonda yarı resmi ortamlarda rahatlıkla giyilebilir. Ancak büyük ve geniş oranlarda yırtıkları bulunan kot pantolonlar böylesi ortamlar yerine sokak modası için kullanılabilecektir.

Bu aşamada önemli olan şey yırtık kot pantolonunu doğru seçmek olacaktır. Aşırı şekilde dar ya da bol yırtık kot pantolonlar; dışarıdan bakınca ne kadar güzel bir görünme sahip olunursa olunsun fark etmez asla vücutta istendiği gibi durmayacaktır.

Yanıtla