Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

Oldukça iddialı parçalar içerisinde kendine yer bulan deri etekler, günümüzde artık çok daha fazla kadın tarafından tercih edilmekte. Ancak iddialı olmasından ötürü eğer ki yanlış şekilde kombinlenirse giyen kişiyi de çok kötü bir görünüme ulaştırabiliyor. Giydiği deri eteği kendine yakıştırmak isteyenler ise bunu düşündüklerinden çok daha kolay bir şekilde yerine getirebilirler.

deri etek

deri etek

Kendinize Yakışan Kombini Bulun

Genel olarak konu deri etekler olduğu zaman pek çok kadının aklına öncelikli olarak siyah renkli olan modeller gelir. Bu eteklerin en büyük özelliklerinin başında, pek çok farklı şekilde kombinlenebilmesi gelmekte. Asi bir görünüme erişmek isteyenler, baştan aşağı siyah renkli kombinler için deri etekleri tercih edebilirler.

Deri eteği daha spor bir kombin ile kullanmak isteyenler, son dönemlerde sıklıkla tercih edilen üzeri yazılı tişörtleri seçilebilirler. Beyaz üzerine siyah yazılı tişörtler ile dar kesim deri etek kullanılarak casual bir kombin ortaya çıkabilecektir.

deri etek kombini

deri etek kombini

Siyah beyaz yapılan deri etek kombininin altına ise canlı renklerde bir stiletto giyilebilir. Görünümün yumuşaması adına kullanılabilecek olan bu stilettolar kırmızı ya da elektrik mavisi gibi renklerde olabileceği gibi farklı renklerde de olabilecektir.

Soğuk havalarda diz üstünde siyah çizme, siyah deri etek ve salaş kazak ile oldukça güzel bir görünümü ortaya çıkartmak mümkündür. Fakat kadınlar salaş kazakları kullanmak istemiyorlarsa, vücuda tam oturan kazaklar arasından da seçimlerini yapabilirler.

Yanıtla