Büyük Görünmek İçin Kıyafet Seçimi

“Kim olduğundan daha büyük görünmek isteyebilir ki?” diye soranlar vardır aranızda. Ama öyle düşünmeyin, herkes sizin gibi oldun görünmüyor olabilir. Minyon tipli olup, olduğundan çok çok daha küçük görünenler olabilir. Bu elbette güzel bir durum.Kolay kolay yaşlanmaz böyle tipler. Ama bu durumda olanların da derdi var elbette. Özellikle iş hayatında çocuk muamelesi görmekten bıkmış durumda olanlar var. İşte bu yaz onlar için!

Büyük Görünmek İçin Ne Giyilmeli?

Hali hazırda bulunan kıyafetleriniz büyük ihtimalle gençlere uygun olan kıyafetler. Yoksa daha büyük görünmenin yolunu aramazdınız.Öncelikle bu kıyafet seçimlerinizi bir gözden geçirin. Sizi genç gösteren kıyafetlerinizi başka yerlerde değerlendirin. Mesela; ihtiyacı olanlara verebilirsiniz.  Onun yerine daha olgun kıyafetlere yönelin. Genç kız ve erkekler için olan gömlekler, pantolonlar ve ceketler yerine olgun kadınlar ve erkekler için hazırlanmış kıyafetler kullanın. Bu yazıyı okuduğunuza göre; artık genç reyonlarından ayrılmanın vakti gelmiş demektir.

Ayakkabı konusunda da aynısı geçerli. Artık genç kız değilsiniz ki süslü babetler giyesiniz… Ya da genç bir erkek değilsiniz, kafanıza göre spor ayakkabı giymek isteyemezsiniz. Eğer büyük görünmek derdindeyseniz, kadınlığa ve erkekliğe yakışır ağır ayakkabılar tercih edin.

Aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. Çocuksu aksesuarlar kullanmaktan kaçının. Özellikle erkekler için bir karizma sağlayıcısı olan güzel bir kol saati veya kadınları zarif gösteren, kibar ve şık bir kolye; çok işinize yarayacaktır.

Yanıtla