Bronz Tene En Çok Yakışan Renkler

Sarışın olan bayanlar için renk kullanımı biraz daha sınırlıdır. Çünkü bazı renklerde bayanlar sarı saçlarından dolayı soluk kalabilir ama esmer bayanlar için aynı durumlar söz konusu değildir. Esmer olan kadınların renk konusunda geniş bir yelpazesi bulunuyor. Yani alternatif ekranı oldukça geniş. Bu yazımızda esmer kadınlara en çok yakışan renklerden bahsedeceğiz.

bronz ten

bronz ten

Esmerler İçin Renk Önerileri

Esmer kadınlar her rengi kullanabilir ama bazı renkler özeldir. Onlara bazı renkler daha çok yakışır. Mesela pembe renk tam anlamı ile esmer kadınlar için hazırlanmış bir renktir. Pembe renk aslında cesaret isteyen bir renktir. Herkes giyemez. Ancak esmer kadınlar böylesine zor bir rengi bile büyük bir özgüvenle taşıyabilir. Koyu pembe bir gömlek giyebilir ve bu gömleği jean pantolon ile kombinleyebilirsiniz.

siyah

siyah

Esmer saçlı kadınlar lacivert rengini de oldukça şık bir şekilde taşıyabilir ve solgun görünmez. Lacivert bir üst giydiğinizde beyaz pantolon ve kırmızı bir ruj ile harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sarı renkte esmerler için harika bir renktir. Sarışın kadınların pek tercih etmediği sarı kıyafetler esmer kadınlarda harika durur. Ağır davetlerde bu renkten yararlanabilirsiniz. Son olarak beyaz rengini de tercih edebilirsiniz. Beyaz esmer kadınlarda çok şık durur. Beyaz renkteki her parçayı, kıyafeti büyük bir güzellikle taşıyabilirsiniz. Esmer kadınlar için kombin sıkıntısına mahal vermeyecek en temel renktir beyaz.

Yanıtla