Cam Vazo İçinde Gül Aranjmanları

Hayatımızın her anında çiçekler görsellikleri ile yerini alan ve ruhsal olarakda bizleri dinlendiren bitkilerdir. Özellikler güllerin yaprak yapıları, renkleri ve muhteşem aranjman seçenekleri ile ideal bir hediye olarak aklımıza gelen çiçektir. Geçmişe nazaran birçok farklı malzeme kullanımı ile görselliğinde değişim yaratılan bu çiçekler günümüzde cam vazo içersinde ya da sepetler içerisinde görebileceğimiz modellere sahiptir.

Cam vazoda güller genel olarak içinde beyaz çakıl taşları ile sunulurken, sunum adetleri de aranjmana göre farklılık taşıyor. Uzun cam vazolar, yuvarlak ya da daha geometrik şekillere olan vazolarda gülleri görmeniz mümkün. Cam vazoda güller denilince her ne kadar akla ilk gelen kırmızı renklere sahip olan modelleri olsa da farklı renk seçeneklerini de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin arzunuza göre daha farklı bir aranjmanı hazırlatmanızda mümkün.

cam vazo gül

cam vazo gül

Cam Vazoda Gül Aranjman Çeşitleri

Cam vazoda güller sevdiklerinize hem güller ile muhteşem bir görselliği sunmanızı sağlarken hem de onlarla hatıra olarak bırakabileceğiniz şık bir vazo seçimine erişmenize de yer veriyor. Süslemeleri ile sevdiklerinize sunacağınız bu şık aranjmanda kullanılan diğer malzemelerde ahenk katan ürünlerdir. Vazo içerisinde güller adet olarak da değişmesinin yanı sıra aranjman olarak da farklılıklara sahiptir. Beğeninize hitap eden modeli anında sevdikleriniz için sipariş vererek onları mutlu edebilirsiniz.

Özel Günlere Ayrıcalıklı Hediye

Sevgililer günü, evlilik yıldönümü ya da doğum günü gibi birçok özel gün kutlamasında sevdikleriniz için hazırlanan vazoda gül seçiminin yanında bulunan pasta, uçan balonlar ya da kalpli ayıcıkları da tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kırmızının dışında rengârenk gül destesine ya da masmavi güllere de yer açmanız mümkün. Güllerin arasında serpilen kır çiçekleri ya da papatyalar ise başka bir güzelliği sunuyor.

Yanıtla