Kalıcı Kaş Konturu Nedir?

Genetik sebepler ya da ilaç kullanımına bağlı olabilecek şekilde kaşlarınızda dökülme sorunu meydana gelebilir.  Yanlış uygulanmış olan kaş alımı sonrasında da kaşlarınızda dökülme sorunu ortaya çıkabilir. Kaşlarınızın dökülmesi yüzünüzdeki estetik görüntünün kaybolmasına yol açabilir. Bu tür durumlarda sizler de kalıcı kaş uygulamasından yararlanarak doğal ve daha hacimli görünebilen kaşlara sahip olabilirsiniz. Kalıcı kaş uygulamasından yararlandığınız zaman yüzünüzü yıkayabilir ya da yağmur altında da dolaşabilirsiniz. Kalıcı kaş uygulaması bu tür çevresel faktörlerden etkilenmeyecek yapıya sahiptir.

Kalıcı Kaş İşlemi Nasıl Yapılır?

3D kıl tekniği adı verilen teknik ile uygulanan kalıcı kaş işleminde kaşlarınız tamamen doğal gözükmeye başlar. Gerçek bir kaştan asla ayırt edilemeyen yeni kaşlarınızın uygulanma süresi ortalama olarak yarım saat kadardır. Bu işlem uygulanırken herhangi bir şekilde acı veya ağrı yaşamazsınız.

Uygulama sayesinde en doğal kaşlara en kısa süre içerisinde kavuşabilme imkanınız olur. Yüz hatlarınıza ve yüz yapınıza uygun olacak şekilde çizilen kaşlarınız sizinle büyük bir bütünlük sağlar. Uygulanacak kaş bölgesine kalem ve iğne ile kontur yapılır ve size uygun kaş profili çizilir.

kalici-kas-mehmettatli-mecidiyekoy

Kalıcı Kaş Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Kaşlarında simetrik sorunlar olan ya da kaşları dökülen herkes kalıcı kaş uygulamasından yararlanabilir. Kalıcı kaş uygulamaları son derece güvenilirdir. Uygulama sonrasında 1 veya 1.5 yıl gibi süre geçtikten sonra farklı kaş modelini de kullanabilirsiniz.

Yüzünüzün karakteristik özelliklerini ön plana çıkartabilecek olan bu uygulama ile olduğunuzdan daha da genç gözükmeye başlayabilirsiniz.

Kalıcı kaş uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız ve kalıcı kaş uygulamalarının örneklerine göz atmak isterseniz https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/h/3d-kil-teknigi adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı adres üzerinden farklı saç tasarımlarına da göz atabilirsiniz.

Yanıtla