Harika Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon uygulamaları sayesinde bulunduğunu ortama kendi imzanızı atmanın yanı sıra sevdiğiniz eşyalara yer vererek daha mutlu olacağınız bir alan yaratabilirsiniz. Elbette dekorasyon uygulaması için konusunda profesyonel olan kişilerden de destek almanız mümkün. Fakat her daim dekorasyon içinde sizden izler olması bu alanda aitlik duygunuzu artıracak olan detaydır. Dekorasyon uygulamaları içinde yeni tasarımlar ya da dekorasyon stillerinden de ilham almanız mümkün. Sıcak ve samimi bir alan yaratılması ya da şaşalı ve gösterişli bir alanının yaratılması, tamamen sizin beğeni ve zevkinize göre dizayn edilecek özel bir alanı isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

dekor

dekor

Dekorasyonda Saklama Alanları

Dekorasyon fikirleri içinde yer alan saklama önerilileri hem dekoratif bir şıklığı kazandırırken hem de yaşanabilecek olan karışıklığın da önüne geçer. Oda içinde bulunan kutu raflar, sepetler, sandıklı puflar, çekmeceli ve raflı sehpalar hep saklama alanı yaratan ürünlerdir. Bu ürünlere yer açarak daha düzenli bir dekorasyon uygulaması yapabilirsiniz.

teraryum

teraryum

Dekorasyonda Aksesuarlar

Dekorasyonda aksesuarlar özel bir yerdedir. Dekorasyonun tamamlayıcı parçası olarak yer alan aksesuarları dilerseniz kendinizde yapabilirsiniz. Herhangi bir ampulden teraryum ya da mumluk oluşturabilir ya da boş bir kavanozu şık bir vazo haline getirebilirsiniz. Aynı zamanda eski kasalardan raf, dergilik de oluşturmanız mümkün. Tamamen sizin hayal gücünüz ile hazırlayabileceğiniz muhteşem aksesuara uygun fiyatlar ile sahip olurken ayrıca kendi emeğinizi de sergilemenin güzelliğini tadabilirsiniz.

Yanıtla