Gri ve Beyaz Saç Modası Geri Dönüyor

Saç rengi değiştirmek hem kendimizi yenilenmiş hissetmemizi hem de yeni bir tarz oluşturmamızı sağlıyor. Her yıl bazı renkler daha ön planda ve en çok tercih edilenler olarak listeye giriyor. Eğer modayı takip edenlerdenseniz 2015 yılında çok moda olan gri ve beyaz saç modası bu yıl geri dönüyor. 2017 yılının en moda saç renklerine beyaz, gri tonları ya da yeni bir traz olan blonde gray damgasını vuruyor.

gri saç

gri saç

Beyaz renk her zaman masumluğu ve duruluğu temsil eder. Bu rengi saçlara uyarlamak ise kendine güvenini ön plana çıkarmak isteyenler için tartışılmaz mükemmel bir seçenek. Bu günlerde birçok sanatçı ve model saçlarında bu tonlarda tarz değişikliğine gidiyor. Ancak bu tonları kullanırken solgun görünme olasılığınızda oldukça yüksek. Bu noktada makyaj tonlarınız çok önemli. Beyaz rengin solgun duruşunu engellemek için parlak renklerde yapılan makyajlar ve aksesuarlar canlı duruşunuzu ortaya çıkaracaktır. Renkli eşarplar ve bandanalar sizi enerji dolu ve ışıltılı gösterecektir. Siyah ve beyaz tonlarının buluşması da göz alıcı etki yapacaktır.

gri saç modası

gri saç modası

Beyaz Saç Rengi için Saç Kesim Önerileri

Saçları beyaza boyamak stili değiştirmek için yeterli mi? Saç kesiminizi de renkle bütünlemek ve yepyeni biri olarak görünmek isterseniz sizlere kısa ve asimetrik kesim ya da düz kesim kâkülü öneriyoruz. Kısa saçtan hoşlanmayan biriyseniz farklı uzunluklarda kesilmiş dağınık saç kesimi beyaz renk ve tonlarını taşıyacak tartışmasız en güzel tarz olacaktır. Beyaz rengi kullanırken örgü ve bukle şekli vermeniz tarzını bir kat daha yukarı taşıyacak, görünümünüze farklı bir şıklık katacak.

Yanıtla