Davetlerde Giyeceğiniz Abiye Modelleri

Davetlerde her zaman şık görünmek her kadının istediğidir. Kusursuz bir görünüm yaratmak için tüm detaylara dikkat etmelisiniz. Vücudunuza uygun modelleri seçtiğiniz zaman davetlerin en göz alıcı kişisi haline gelirsiniz. Straplez üstler, tüllü ve şifonlu elbise modelleri ile kendinize farklı bir tarz yaratın.

abiye

abiye

İlginç Abiye Modelleri

V yakalı göğüs modellerinden oluşan abiye kıyafetleri her zaman zarif görünmenizi sağlar. Zayıf yapınız varsa tüllerin yanı sıra fırfırlı elbise modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kloş pilili etekler de özellikle minyon bayanların giyeceği kıyafetlerdendir. Pullu ve payetli elbiseleri ise özellikle zayıf ve uzun boylu bayanlar tercih etmeli.

Saten elbise giymeyi seviyor ve kiloluysanız mutlaka şal ile elbiseyi tamamlayın. Göğüs altından kemerli olan elbiseler de sorunların saklanmasına yardımcı olur. Üst kısmı nakışlı ve alt kısmı bollaşan elbiseler de özellikle kilolu bayanların giyeceği elbise modelleridir. Vücudu saran elbise modellerinden özellikle kilolu bayanlar kaçınmalı.

Canlı renkleri sevenler ise abiye seçimi yaparken düz kesimli olan modelleri tercih etmeli ve aksesuar seçimlerini sade yapmalılar. Mini etekli abiyeleri ise minyon bayanlar ve özellikle boyu kısa olanlar giymeli. İnce topuklu ayakkabı seçiminde ise kıyafeti ile aynı tonlarda olan ayakkabı modellerinden yana seçimlerini yapmalıdırlar. Şık ve etkili bir görünüm yakalamak istiyorsanız kıyafetin yanı sıra saç ve makyajınıza da önem vermelisiniz.

Yanıtla