Turuncu Renk ile Isıtılabilecek Her Oda Nasıl Dekore Edilir?

Mandalina, gün batımı, sıcak hurma gibi isimlerin hepsi turuncu için boya renk adlarıdır. Turuncu renk, çağdaş, eğlenceli ve sıcak bir tona sahipken, dekore etmek zor olabilir. Size ilham verecek turuncu dekorasyon fikirleri ile bir odaya çağdaş bir yetenek ve sıcaklık katmak için evinizi turuncu ile süslemenin nasıl yapılacağı konusunda uzman olacaksınız.

Evinizdeki Turuncu Dekorasyon için 5 Kolay Uygulanabilir Fikir

Öncelikle, turuncu eklemek için bir servet harcamak veya evinizi yeniden yapmak zorunda değilsiniz. Renk, toprak tonları, bej ve gri gibi nötrlerle uyumludur.

  • Yatak odası turuncu renk dokunuşları: Hayatınızda küçük bir farklılık yaratman en kolay yollarından biri, yatak odasına biraz turuncu ilave etmektir. Yastık kılıfları, bir battaniye veya bir abajur ile başlayın.

 

  • Turuncu desenli duvar kâğıtları: Güçlü bir imaj için turuncu desende sadece bir duvar kâğıdı yeterlidir. Bunu, odanın odağı boyunca yaptığınızda daha sonra çalışabileceğiniz samimi bir odak noktasını oluşturursunuz.

 

  • Portakal renkli halı: Zeminde turuncu renkli düz veya modern çizgilere sahip bir halı oturma odanızı zengin, egzotik bir salona dönüştürür.

 

  • Turuncu perdeler: Bir odanın kişiliğini tamamen değiştirir. Alanı fiziksel olarak ısıtmakla kalmayacak, aynı zamanda oda daha sıcak ve daha davetkâr görünecektir.

 

  • Turuncu ev vurguları: Çalışabileceğiniz çok sayıda ekonomik ve ilginç turuncu ev aksesuarı mevcut. Küçük koltuk yastıkları, tablolar, duvar süsleri, lambalar ve aydınlatma armatürleri, sanat objeleri, puflar veya örtüler arasından diledikleriniz ile eşleştirin.

Yanıtla