Renkli Merdiven Trendi

Yeni sezon ile birlikte dekorasyonda yapılan uygulamalarda da farklılıklar yaşanmaya başladı. Banyolarda ya da mutfaklarda görmeye alıştığımız üç boyutlu uygulamalar sonrasında artık merdivenlerde de bu uygulamayı görmeye başladık.

merdiven

merdiven

Hangi Modeller Uygulanabilir?

İki ya da daha fazla katta sahip olan mülklerde yer alan merdivenler dekorasyon açısından önemli parçalar olup özellikle renkleri, modelleri ile dikkat çekerler. Onları daha fazla dikkat çekici hale getirmenin yanı sıra muhteşem bir görsel efekt ile canlandırmak istiyorsanız yeni dekorasyon moda uygulaması tam size göre. Renkli merdiven trendi içersinde manzaralar yer açılırken genel olarak şelale gibi temalar daha yoğun olarak gözlemleniyor.

renkli merdiven

renkli merdiven

Renkli, desenli, üç boyutlu birçok farklı tasarıma yer açabileceğiniz gibi kara tahta uygulamasına ya da eski plaka ya da eski birçok farklı eşyaya da bu alanda yer verebilirsiniz. Renkli çizgiler, çubuklar, sevdiğiniz bir yerin resmi, sizi mutlu eden bir poster, eğlenceli temaya sahip olan içeriklerde merdiveninizde yer alabilir. Fakat ev dekorasyonunuz ile de bir bütün olan merdiveniniz bu temalar için uygun değil ise çinili, tek ya da iki renk temalı, mandala desenli, mozaik kaplamalı, dantel motifli olan farklı içeriklere de yer vermeniz mümkün. Yeni moda trendi arasında yer alan merdiven şekillendirme uygulamaları ile aynı zamanda eskiyen ya da tadilat gereken merdivene sahip iseniz ona yeni bir dokunuşta katmış olursunuz.

Yanıtla