İlişkiniz İçin Kendinizden Vazgeçmeyin

İnsanların bir kısmı sevdikleri için kendi hayatlarını geri plana atar, sürekli olarak karşılarındaki kişilerin mutluluklarını düşünürler. Lakin gerçekte tamamen mutlu olmayı sağlayacak olan kişinin karşısındaki kişinin değişmesinden mutlu olduğu görmek; yıkıcı sonu da beraberinde getirebiliyor. Böylesi durumların önüne geçilmesi adına ilişki esnasında dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmakta.

mutlu hissetmek

mutlu hissetmek

İlişki Esnasında Kim Olduğunuzu Aklınızdan Çıkartmayın

Pek çok kişi için bir ilişkiye girdikleri zaman en önemli olan şey sevdikleri kişi oluyor. Onun için tüm hayallerinden vazgeçebiliyorlar. Halbuki bu son derece yanlış bir düşünce. Çünkü bir ilişkide önemli olan şey her iki tarafın da mutlu olmasıdır. Bunun için de kendinizi, hayallerinizi ve amaçlarınızı asla ikinci plana atmamalısınız.

İlişki ilerlemeye başladıkça insanlar birbirlerini çok daha iyi bir şekilde tanımaya başlayacaklardır. Ancak bu durum beraberinde önyargıları da getirebilir. Ne siz ne de karşınızdaki kişi aynı değerde bulunmak zorunda değil ancak saygı duymak zorunda. Aksi halde ortaya oldukça ciddi sonuçlar çıkabilecektir.

sevgili

sevgili

Özellikle kadınların büyük bir kısmının yaptığı en büyük yanlışlardan biri, karşılarındaki erkeklerin istediklerini yerine getirmeye çalışmak oluyor. Bunun için vücutlarını, saçlarını ya da yüzlerini değiştirmeye çalışıyorlar. Halbuki biri sizi seviyor ve sizinle beraber olmak istiyorsa bunu sizi değiştirmeden yapması gerekmektedir. Kendinizi olduğunuz gibi sevmeniz ve karşınızdakinden de bunu talep etmeniz ilişkiniz adına büyük bir öneme sahiptir.

Yanıtla