Cennetin Gözyaşları

Yeni sezonun başlamasıyla beraber karşımıza yeni dizilerde arka arkaya çıkmaya başladı. Dizileri iddialı olan kanallar arka arkaya yeni dizilerin yayına koymaya başladı.

Dizi deyince ülkemizde ilk akla gelen kanallardan birisi olan ATV, Pazar günleri için saat 20.00’de Cennet’in Gözyaşları isimli diziyi ilk defa 24 Eylül günü yayına koydu.

cennetin gözyaşları dizisi

cennetin gözyaşları dizisi

Dizi yine ülkemizde pek çok dizide olduğu gibi bir Kore uyarlaması. Oyuncu kadrosunda ise ilk defa Güneş’in Kızları ile tanıştığımız genç kızların gözdesi olan Berk Atan, Adı Efsane ile yıldızı parlayan Almila Ada, oyuncu Barış Falay’ın en az kendisi kadar yetenekli ve başarılı olan eşi Esra Ronabar başrollerde.

Tutar mı?

Dizinin kadrosunda ayrıca Güler Ökten gibi efsane bir oyuncu da var. Ama bu kadar iyi ve sevilen oyuncuların olması dizinin tutmasına yeterli olabilir mi onu zaman gösterecek. Konu her ne kadar Kore’den uyarlansa da dizinin ilk bölümünü izleyen insanların ortak görüşü, diğer pek çok diziye benzemesi ve sanki hepsinden biraz biraz toplanmış gibi bir his yaratması.

cennetin gözyaşları

cennetin gözyaşları

İlk bölümü izledikten sonra kolayca dizinin nasıl ilerleyeceğini anlıyorsunuz. Müzikler ve görsellik açısından da dikkat çekici özellikler taşıdığını söylemek olası değil ama kadrosunda sevilen oyuncu kadrosu, sağlam oyunculuklar ve karşısına daha sevilecek bir dizi çıkmaz ise bu dizi tutabilir çok kötü denemeyecek türden ama sonuçta şimdiden net bir şey söylemek güç.

Yanıtla