Burun Estetiğinde Devrim

Dünya geliştikçe hem teknolojide, hem sanayide hem de tıpta gelişmeler yaşanıyor. Hele ki son zamanlarda tıp gerçekten de ciddi bir yol kat etmiş durumda. Özellikle estetik cerrahisinde sular durulmuyor. Yepyeni teknikler estetik yaptırmak isteyen insanların hizmetine sunuluyor. Geçmişten bu yana alışılan ve sürekli olarak devam edilen teknikler yerini yeni tekniklere bırakmaya başladı. Artık eski tekniklerin lafı bile edilmeyecek gibi görünüyor. Çünkü estetik alanında yepyeni teknikler oluşmaya başladı. Tıpta devrim niteliğinde ileri sürülen bu teknikler önceki teknikler ile karşılaştırıldığı zaman çok daha kolay ve çok daha verimli olduğu anlaşılıyor. Estetik denildiğinde akla gelen ilk şey burundur. Burun estetiğinde gelişen teknolojinin de vermiş olduğu destek ile ortaya atılan yeni teknikler eskiyi tarihin tozlu raflarına atacak gibi görünüyor.

burun estetik

burun estetik

Huzurlu Bir Operasyon Geçirin

Burun estetiğinde son yıllarda oldukça ön plana çıkan ve her anlamda göze çarpan Dr. Yakup Avşar’ın geliştirmiş olduğu yeni estetik teknikleri tüm dünyada geniş yankı uyandırdı. Dünya çapında bir doktor olan ve özel teknikleri ile başarılı işlere imza atan Dr. Yakup Avşar eski adı altındaki tüm teknikleri adeta çöpe attı. Çünkü 3D mask tekniği olarak adlandırdığı yeni tekniği ile deyim yerindeyse imkansızı başarmış oldu. Bu teknik pek çok derde deva olacak niteliktedir. Dünya çapında da büyük bir ilgi gören teknikte adından da anlaşıldığı gibibir maske var. Ameliyat öncesinde hazırlanan bir yüz maskesi sizi ameliyat esnasında en huzurlu, ameliyat sonrasında da dünyanın en mutlu insanı yapabilir.

Şüpheye Yer Vermeyin

Eski tekniklere baktığımız zaman yine hastaların ameliyata girmeden önce nasıl bir burun şekline vakıf olduğunu anlayabildiklerini görüyoruz. Ama bu nederecekesin bir durumdu? Eskiden ameliyat öncesinde doktor bilgisayar üzerinde bir fotoğraf hazırlıyor ve bunu hastaya göstererek fikir edinmesini sağlıyordu. Hasta da bu fotoğrafa bakarak az çok ameliyat sonunda nasıl bir burna sahip olacağını tahmin etmeye, yorumlamaya çalışıyordu. Yani ortadakesinbir şey yoktu. Oysa artık burnunuzu önceden elleyebilecek, hissedeceksiniz.

3d maske

“3d maske

Ne İstediğinizi Bilin

3D mask tekniğinde 3D prit teknolojisi kullanılıyor ve böylelikle 3 boyutlu bir maske hazırlanıyor. Hasta bu maskeyi dilediği gibi dokunarak inceliyor. Bu verimli yöntem için yapılacak tek şey hastanın kendini ifade etmesidir. Hasta önce estetiği nedenyaptırmakistediğine karar vermelidir. Yani şekli mi rahatsız ediyor yoksa nefes alma açısından yaşadığı çeşitli sıkıntıları mı var? Buna karar vermelidir önce. Ve daha sonrasında da buna binaen doktoruna açıklamasını yapmalıdır. Doktor da buna göre bir şema çizecektir. Siz istediğiniz kriterleri ve sorunlarınızı doktorunuz ile paylaştıktan hemen sonra elinizde estetik yapılmış burnunuzun da temsil edildiğibiryüz maskenizi bulunduracaksınız. Dijital bir ortamda hastanın kriterlerine uygun, istekleriniyansıtan maske hazırlanıyor. Hemen akabinde de 3 boyutlu baskı tekniğinden yararlanarak hastanın yüzü maske şeklinde çıktı olarak alınıyor. Böylelikle ameliyat sonrasında oluşabilecek sürprizlere yer verilmemiş oluyor.

Yeni Yüzünüzü Deneyimleyin

Hasta elindeki 3 boyutlu yüz maskesi sayesinde yeni yüzünü, yeni burnunu tecrübe etme imkanı buluyor. Her geçen gün bu yöntem daha fazla tanınıyor ve daha farklı yerlere ulaşıyor. Böylece her geçen gün farklı insanlar bu yöntem sayesinde hayallerindeki burna kavuşuyor. Netice itibariyle hem hasta mutlu oluyor hem de doktor açısından fazlasıyla rahat bir burun estetik operasyonu gerçekleşmiş oluyor. Dr. Yakup Avşar’ın geliştirdiği bu teknik ile siz de güven içinde estetiğinizi yaptırabilirsiniz.

Yanıtla