7 Popüler Teknolojik Aksesuar

Teknoloji çağında daha iyi organize olmanız, yeni şeyler öğrenmeniz veya sadece her gün daha fazla neşe bulmayı hedeflediğinizde, bu yeni ve şaşırtıcı teknoloji aksesuarları mutlaka bunu yapmanıza yardım edecektir. Teknolojiyi modaya dönüştüren bu aksesuarları, eminiz siz de seveceksiniz.

Şık Akıllı Telefon Cüzdanı

Bu telefon cüzdanları sayesinde cep telefonunuzu çantanızın dibinden bulmak için savaş vermek zorunda kalmazsınız. Kredi kartları, nakit paralar için özel bölmeleri, hatta melodileri dinlemek için bir kulaklık girişi bile bulunuyor.

kılıf

kılıf

Apple Watch Deri Bilezik

Amaç sadece saate bakmak değil elbette (bunun için cep telefonu hep elimizde zaten) ama bu özel stili bileğimizde taşımak için çok daha özel bir şıklık meselemiz var.

USB Anahtarlık

Diğer anahtarlar kimin umurunda, şirin bir anahtarlık aksesuar USB taşımanız için çok daha önemlidir, değil mi? USB kaybolma ihtimalini en aza indirgeyen, hem fonksiyonel hem şık bu şık anahtarlıklardan edinmelisiniz.

Çiçekli Baskı iPhone Şarj Cihazı

Sürekli yanınızda olma ihtimali yüksek şarj cihazınızın sıradan görünümünden sıkıldıysanız şarj cihazınızı çiçekli ya da farklı bir desen versiyonu ile değiştirin. Üstelik kalabalık bir kablo yığıntısı içerisinde fark etmeniz zor olmayacak.

 Mobil Lens Kiti

Akıllı telefon ve tablet kameraları üzerine yapıştırılabilen, makro, balıkgözü ve geniş açılı mercekler içeren bu kamera kiti ile harika veya eğlenceli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Deri Kablo Toplayıcı

Nereye koyacağınızı bilemediğiniz kulaklıklar, USB kabloları için harika bir çözüm. Bu küçük deri kablo toparlayıcılar, organize olmaya çalışan herkesin imdadına koşuyor.

kablo toplayıcı

kablo toplayıcı

Dizüstü Bilgisayar Çantası

Laptop çantalarının o işgüzar görünümü yerine renkli eğlenceli bir şeye ne dersiniz? Desenli dizüstü bilgisayar kılıfı ile onu çizilmelere karşı koruyun. Gittiğiniz her yerde bir şıklık farkı yaratın.

Yanıtla